Kvadratinių plytelių magikai man buvo paprasti ir aiškūs, todėl ėmiausi bent teoriškai nagrinėti, kokios kilpų schemos tiktų šešiakampių plytelių magikams. Suradau, mano nuomone, tinkamą schemą ir svarsčiau galimybę pasigaminti galvosūkį savo rankomis. Nors praeityje galvosūkis buvo gaminamas, tačiau buvo labai retas ir brangus, tad pirkimo galimybės net nesvarsčiau.

Bostono IPP 2006 metais galvosūkių mugėje prie manęs pribėgo jau gerai pažįstamas galvosūkių kolekcionierius Oskaras ir paprašė pagalbos. Paklaustas, kas gi nutiko, tik tempė už rankos ir ragino eiti greičiau. Pasirodo, aptikęs ant Rob’o Stegmann’o stalo šį galvosūkį, jis neatsargiai su juo pažaidė ir kilpos ėmė slinkti nuo plytelių. Robertas sustingęs laikė rankose besiskirstantį į dalis brangų galvosūkį. Aš perėmiau į rankas, padėjau ant stalo ir kurį laiką tik žiūrėjau. Paaiškėjo, kad mano sugalvota schema ir yra tikrasis šių galvosūkių mechanizmas. Pradėjau pamažu atstatinėti, o po kelių minučių atidaviau savininkui sutvarkytą galvosūkį.

Įtampa atlėgo, Oskaro doleriai buvo išgelbėti, bet maniškiai atsidūrė pavojuje. Mat Robertas, norėdamas atiduoti retą galvosūkį į geras rankas,  pasiūlė tokią nuolaidą, pridėdamas dar porą kitų galvosūkių, kad pažadėjau pagalvoti. Gal po pusvalandžio grįžau pagalvojęs ir dabar galiu didžiuotis retu galvosūkiu savo kolekcijoje.