Dayan Gem VIII

Dayan Gem VIII

DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERAVasario mėnesį gavau tik vieną naują galvosūkį – Dayan Gem VIII. Nufotografavau laiku, bet parašyti kelias eilutes nespėjau. Bet galvosūkį ilgokai nešiojausi ir vežiojausi. Išsprendžiau naudodamas vien tik anksčiau spręstų galvosūkių procesus. Toks išsprendimas man yra pats mieliausias, nes turima patirtis taip paprastai nepritaikoma – reikia šiek tiek kūrybiškumo. Pakeliui atsiranda nauja patirtis, kurią vėl galima pritaikyti kitame galvosūkyje.

Kai pagaliau šį brangakmenį atidėjau į šalį, susiradau senokai(O, jau 4 metai!) nebaigtą spręsti Meistro Skjūbą. Dabar jau žinojau, kaip su juo susidoroti. Tokie sprendimai toli gražu nėra tik automatinis išmoktų veiksmų sekų kartojimas, nėra jie nei greiti, nei ekonomiški. Užtat verčia susikaupti, sukoncentruoti dėmesį. Mano supratimu, tai ir yra viena iš pagrindinių bet kurio galvosūkio funkcijų. Brangakmenis VIII puikiai su šia funkcija susitvarko. Ir, šiek tiek subjektyviai vertinant, nėra pernelyg sudėtingas.

Kaip matome iš paveikslėlių, galime pasukti tiek mažosios, tiek didžiosios sienos grupes. Todėl galvosūkis primena Dinoskjūbą.

Vien tik spalvoto plastiko detalės daug sukinėjamam galvosūkiui – tikrai geras sprendimas. Sukinėjasi pakankamai gerai, nors kartais juntamas lengvas strigimas. Jeigu bandytume sutvarkyti galvosūkį kuo greičiau, tai galėtų sukelti ne vieną „sprogimą“. Bet niekur neskubant, sukinėjimas visai malonus.