TrEGGony for Exchange

TrEGGony for Exchange

Liepos mėnesį naujų galvosūkių neįsigyjau. Turėjau tam pateisinamą priežastį – surinkti ir „sudėžiuoti“ daugiau kaip 100 savo galvosūkio vienetų. Visi galvosūkių kūrėjai vienu balsu tvirtina, kad pagaminti kelis vienetus ar kelis tūkstančius galvosūkių yra, palyginus, nesudėtinga. Nepatogiausias kiekis – šimtai. Pastoviųjų kaštų negali labai auginti, nes išaugs savikaina, o pasikliauti vien savo rankų darbu neleidžia didžiulės darbo sąnaudos. Bet IPP mainams reikia 103 vienetų. Šiemet man bus jau tretieji mainai, todėl puikiai prisimenu tą galvosūkininkų srautą su dėžėmis ir lagaminais tekantį viešbučio koridoriumi į mainų salę. Kiekvieno veide nevalingai šviečia plati šypsena. Jeigu jūs manote, kad jie džiaugiasi galimybe papildyti savo kolekcijas šimtine naujų unikalių galvosūkių, klystate. Šypsena išslįsta, nes daug valandų darbo jau praeitis, visos kliūtys įveiktos, visos problemos išspręstos, bagažas niekur neužkliuvo, siuntiniai pasiekė adresatą, gal net paskutinės nakties pakavimo darbai suspėti užbaigti laiku. Koks palengvėjimas!

Dviejose batų dėžėse sutilpo 112 galvosūkių. Batai nebuvo pigūs, o ir pirkti be nuolaidos, bet dabar tose dėžėse žymiai didesnės vertės daiktai. Supakuoto galvosūkio matmenys 95mm x 115mm x 10mm, svoris – 72 g. Išpakuoto galvosūkio, kol neįvyko mainai, parodyti negaliu.

Labai ačiū Marijui (Underlaser) už kantrybę derinant galvosūkio versijas, medžiagos parinkimą ir detalių išpjovimą. Už pakuotės projektą, išklotinių išpjovimą lazeriu, lipdukų atspausdinimą dėkoju ponui Sauliui ir jo kolektyvui (Lisaura).  Mes darėmė, darėme ir, pagaliau, padarėme!