Ultraman

Ultraman

Visos gruodžio kolekcijos naujienos – vienas nedidukas 2x2x2 tipo galvosūkis Ultraman. Kad solidžiau atrodytų, nufotografau ir jo įpakavimą. Pats galvosūkis – jokia naujiena. Daug 2x2x2 Rubiko kubų, išsaugant vidinį mechanizmą, išore primena kokį nors filmuko ar filmo herojų. Ne vienas toks galvosūkis spėjo sudalyvauti „fotosesijoje“ dar 2004 metų pabaigoje http://granskas.lt/galvosukiu-%e2%80%9efotosesija%e2%80%9c-2004-metu-pabaigoje/

Filmuko su Ultraman’u nemačiu (nebe tie jau interesai), bet patį galvosūkį norėjau turėti kolekcijoje jau kelis metus. Žinoma, to noro prioritetas nebuvo labai didelis ir tik supratimas, kad vieną gražią dieną, kuri neužtruks ateiti, žaisliukas taps nepigia retenybe  paskatino imtis veiksmų.

Kolekcionuodamas išimtinai tik masinės gamybos galvosūkius aš kaip ir parodau, kad vertinu tas pastangas, kurių reikalauja masinės gamybos organizavimas. Figūrėlės parengimas gamybai tikrai nėra pigus. Tuo tarpu kubeliai, besiskiriantys tik lipdukų piešinėliu, man beveik neįdomus. Nebent jie turėtų kažkokią sentimentalią vertę.

O kodėl gruodžio mėnesį tik vienas galvosūkis papildė kolekciją? Ar jau Kalėdų nebūna? Būtent Kalėdos čia ir turėjo įtakos. Prieššventiniu laikotarpiu pasaulio paštuose išauga siuntinių srautas. Dėl to jie keliauja ilgiau. Ir man kai kurių dar lapkričio pabaigoje užsakytų siuntinių teko laukti pusantro mėnesio. Nieko baisaus! Sausis bus gausesnis.