2012 balandžio naujienos2012 balandžio naujienos

Nors galvosūkius gavau ne balandžio pirmąją, visi jie kažkokie  apgavikai. Kubelio geltonos sienos išvaizdos beveik neįmanoma atspėti, viduriniojo galvosūkio mechanizmas visai ne toks simetriškas, kaip sufleruoja jo išvaizda, o trečiojo pūstašonio kubo kūrėjas ne Rubikas.

Kinijos gamintojas DaYan pagamino planetų vardais pagamintą seriją galvosūkių. Galvosūkis Merkurijus, tikiuosi, paprasčiausias iš jų. Nors nesitikiu, kad bus paprasta jį išspręsti.

Pūstašonis tetraedras yra bendras DaYan ir mf8 kūrinys. Jis taip pat yra vienas planetų šeimos atstovų. Nauja tendencija gaminti ne vieną naują galvosūkį, bet visą jų šeimą, verčia rinktis vieną ar du atstovus. Įsigyti visus būtų tiesiog per brangu.

Trečiame galvosūkyje daugelis klaidingai „atpažintų“ Rubiko kubą. Iš tikrųjų tai naujasis Verdeso kubas, pritaikytas greitojo sukinėjimo mėgėjams. Žinoma, sprendėjo požiūriu, tai tas pats senas geras Rubiko kubas. Jį pirkau tik ką atsidariusioje žaidimų parduotuvėje D6 – Stalo žaidimai ir hobis. Turintiems laiko ir mėgstantiems pažaisti tikrai vertėtų užsukti į Šv. Gertrūdos g. 37 Kaune.