GairelėBuvęs studentas Arnas jau senokai kvietė į Kauno Rotaract klubo susitikimą su labai konkrečiu tikslu – papasakoti klubo nariams apie galvosūkius, jų kolekcionavimą ir parodyti įdomesnių pavyzdžių. Pagaliau 2012 lapkričio viduryje galimybės ir norai sutapo.

Planuota valanda išsiplėtė iki dviejų. Iš mano atsineštų daugiau kaip 20 galvosūkių keletas buvo išspręsta, keletas sumaišyta, pora išardyta ir dabar laukia remonto. Entuziazmo buvo net daugiau, negu aš tikėjausi. Ypatingai entuziazmo spręsti. Esu ne kartą pristatinėjęs galvosūkius ir jau pripratau prie reakcijos „įdomu, gražu, bet baisoka“. Jaunieji rotaraktiečiai drąsos trūkumu tikrai neturėtų skųstis. O patys drąsiausi iš susitikimo parsinešė Trijų žiogelių galvosūkį.

Aš parsinešiau gairelę ir galvosūkių tvarkymo darbo. Bet pasikrapštyti su galvosūkiais visai smagu, o pasidalinti „galvosūkių virusu“ – maloni pareiga.

Dar vienas susitikimo rezultatas – proga ištrauktus iš giliau galvosūkius nufotografuoti ir, gal būt, net ką nors apie juos čia parašyti.