Žymos: dešimtys mašina, didelis, cavit, emsculpt, ems raumenų stimuliacija koja, kietas skulptūrų kūrybos, lipdukas uk, gelis masažas padas, hydrafacial mašina 2020 m., kūno skulptūra mašina, dhl.

€3 420.88 €3 759.20
  • Yra sandėlyje
  • g40


Produkto Aprašymas

Didelio Intensyvumo Elektromagnetinio Raumenų Treniruoklis (HI-EMT) Technologija

1)Poveikį Raumenų Audinio

Mygtukais HI-EMT (Didelis Energijos, Orientuota Elektromagnetinės Bangos) technologija nuolat plėstis ir trauktis autologinės raumenis ir atlikti ekstremalių mokymo, taip, kad vidaus struktūros raumens gali pasiekti giliai rekonstruoti, kad yra augimas raumenų fibrils (raumenų augimas) ir gaminant naujus baltymų grandines ir raumenų skaidulas ( Raumenų hiperplazija) mokyti ir padidinti raumenų tankio ir tūrio.

Puiki mašina su HI-EMT technologija skatina maždaug 20,000 priversti raumenų susitraukimai per sesiją.Šių priverstinio susitraukimai, laikoma supramaximal susitraukimai paprastai negalima pasiekti savanorišką raumenų veiklos.

2)Poveikį Riebalų Audinys

100% ekstremalus raumenų susitraukimo HI-EMT technologija gali sukelti daug nedidelių skilimo.Riebalų rūgštys skyla ir suskirstyti pagal trigliceridų, kurie yra sukauptas didelis numerius atsitiktinių elementų.Normalias organizmo medžiagų apykaitą, yra išskiriamas.

Todėl, magnetinio retinimo gali sustiprinti ir padidinti raumenis ir tuo pačiu metu pasiekti mažina riebalų.Q: Kas yra HI-EMT ?

A: HI-EMT yra prietaisas padėti kurti ir formuoti raumenis, ne invasively, tik keletas 30 minučių seansai, tiesioginį ir ilgalaikį kūno skulpturālā.Ji taip pat pašalina riebalų ląstelės sukurti tik 2-in-1 gydymas riebalų ir raumenų skulpturālā, kurių rezultatai yra nepakartojama pramonei.

Q: Kaip HI-EMT darbą?

A: neinvaziniai HI-EMT (Aukšto Intensyvumo Elektromagnetinio Raumenų Treneris ) technologija skatina 20,000 gilus ir galingas raumenų susitraukimai nėra pasiekiami per savanorišką susitraukimai.

Kai susiduria su stiprios susitraukimus, raumenų audinio yra priverstas prisitaikyti prie tokių ekstremalių būklės.Jis reaguoja su giliai rekonstruoti jos vidaus struktūra, kuri sukelia raumenų ir skulptūrų jūsų kūno.

Q: ar Yra koks nors laiką su HI-EMT ?

A: HI-EMT yra neinvaziniai ir nereikalauja jokių atsigavimo laiką arba bet prieš/po gydymo preparatas.Jūs galėsite grįžti į savo įprastą veiklą, kaip pieno rūgštis, kuri kaupiasi nuo raumenų susitraukimai, plaunama metu, etapo 3 gydymo ciklai.

Q: Kas sritis ar HI-EMT gydyti?

A: šiuo Metu HI-EMT gydo pilvo raumenų glass toning ir riebalų mažinimo, taip pat gydo sėdmenų pakėlimo ir volumization.

Q: Kokie rezultatai ar galiu tikėtis, kad su HI-EMT ?

A: Jūs galite tikėtis 19-23% nuolat mažėjo, riebalų pilvo, taip pat 16 proc. daugiau raumenų skaidulų.Už butt lift, galite tikėtis 4-4.5 cm pakelti, o taip pat didėja išvaizdą tūris vidurinė sėdmenų.

Q: Kaip greitai bus matau rezultatus?

A: Jūs pradėsite jausti apčiuopiamų rezultatų iš karto po gydymo, ir kartu su kiekviena iš eilės sesijos.Teigiamų rezultatų yra paprastai pranešė, nuo dviejų iki keturių savaičių po paskutinės sesijos ir toliau gerinti keletą savaičių po gydymo, su maksimalių rezultatų pasiekęs 3 mėnesius.

Q: Kaip ilgai veikia rezultatai paskutinis su HI-EMT ?

A: kaip rodo Tyrimai, po pradinio serijos 4 sesijų, rezultatai, raumenys gali trukti metus ar daugiau, o rezultatai su riebalų nuostolių yra nuolatinis.

Q: Ką HI-EMT procedūros jaučiasi kaip?

A: HI-EMT procedūros jaučiasi intensyvios treniruotės.Galite nustatyti ir atsipalaiduoti per požiūrio.Jis nėra sužeistas, bet žmonės ją apibūdina kaip pulsuoja jausmas.Mes visada gali reguliuoti intensyvumą aukštyn arba žemyn jūsų komfortą, bet ji visada turėtų jaustis visiškai toleruotinas.

Klausimas: Kiek laiko yra HI-EMT gydymo?

A: HI-EMT procedūra yra tik 30 minučių gydymas.Rekomenduojama atlikti tam serijos 4 gydymo minimalų, nustatytą du kartus per savaitę dvi savaites.

Q: Ar techninės priežiūros gydymo reikia, su HI-EMT ?

A: Po jūsų serija, jums nereikia techninės priežiūros seansus per pasakyti.Mes vadiname juos "priedą" užsiėmimų, kaip jie jums daugiau nei tiesiog išlaikyti.Kai kurie žmonės pasirinkti daryti kas ketvirtį, arba du kartus per metus, siekiant stiprinti jų jau puikių rezultatų.

Q: ar aš Esu kandidatas HI-EMT ?

Bet Kas gali gauti naudos iš HI-EMT tvarka, jei jie nori pasiekti raumenų tonusą ir riebalų nuostolių, kad jie nesugeba pasiekti su mityba, mankšta, pasipriešinimo rengimo, arba kiti neinvaziniai kūno skulpturālā procedūras.


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Standartinė Įtampa: 220V
  • Maitinimo Šaltinis: AU
  • Funkcija: EMS
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Prekių Kokybės Sertifikavimo: ce
  • Gamybos procesas: Mašina Padarė
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null


Wvbabycakeswv
2021-01-25
5/5
Everything as promised. Very good quality and works very well. I'm fast on schedule. Communication with fluent seller and very helpful. Totally trusted and I recommend it.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai