Žymos: nešiojamų automatinis signalo generatorius, automobilių jutiklis simuliatorius, bandymo lenkti, automobilių jutiklis, jautis kampo jutiklis, generatorius banga schumanno, add71 automobilių jutiklis simuliatorius ir testeriai, carly vag, jutiklio signalas simuliatorius, oscilloscop zondas.

€20.99 €29.15
  • Yra sandėlyje
  • g346


Išvesties Signalas, Perjungimo Tipas: RAUDONAS Mygtukas Funkcija: netoelectric signalas ir Salė signalų perjungimo mygtuką.Nuspauskite mygtuką: jis išveda netoelectic signalas.Atleiskite mygtuką: jis išveda Salė signalas.Kai kurie generatoriai, kai nuspauskite raudona mygtuką, jis išveda Salė signalas, atleiskite mygtuką, rezultatų netoelectric signalas.

Vartotojas gali naudoti multimetras patikrinti išėjimo signalo tipą.Naudoti multimetras (20V matavimas), kad patikrinti signalo generatoriaus produkcija, tai produkcija yra apie 5.8 V, jos produkcija yra Salė signalas, jei produkcija yra 0V, išėjimo signalo tipas yra netoelectric signalas.

Apie Operacines Maitinimo Įvestis: veiklos elektros energijos tiekimas, kad signalo generatorius, 12VDC, vartotojas gali naudoti 12V maitinimo Baterijos automobilio, ar vartotojas, bet kiti 12V reguliuojamos impulsinis maitinimo šaltinis arba AC/DC maitinimo adapteris.

Apie Signalo Išėjimas GND.Jei naudoti Salė signalo išėjimas, signalo išėjimas GND ir operacinės maitinimo GND yra neginčijama, jei naudoti 12V veiklos maitinimas iš akumuliatoriaus nuo automobilio, vartotojas turi prisijungti Signalo išėjimas teigiamą laidą.

Jei naudoti netoelectric signalo išėjimas, signalo išėjimas GND ir operacinės maitinimo GND NĖRA bendro pagrindo, vartotojas turi teisingai sujungti abi išėjimo signalo teigiamą laidą ir išvesties signalas, neigiamas GND laidus, taigi signalo generatorius gali veikti normaliai.

Spalva: Juoda

Medžiaga: ABS + elektroniniai komponentai

Alkūninio veleno padėties jutiklio signalo modeliavimas galia: įskaitant 9 tipų žvejybos įrankius trūkstamus dantis signalas: 58+2, 58+1, 57+2, 57+1, 37+1, 36+2, 35+1, 34+2, 22+1.

Vienas tipas standartinė 60+0 signalo modeliavimas produkcija.

netoelectric signalas, ar Salėje signalo išėjimas.Išėjimo amplitudė/peake volt lygi maitinimo įvestis, gali būti koreguojama, pridedant potenciometras.

Naudoti 60+0 signalas imituoti transporto priemonių greičio jutiklis signalo išėjimas.

Naudoti 60+0 signalas ratai oeter ar bandymo oeter.

ABS jutiklis, optinis jutiklio signalo modeliavimas.

Išėjimo Parametrai

Visų tipų signalas buvo įterptųjų viduje signalo generatoriaus, ir gali būti rodomas LED sn atrankos nuoroda, nereikia atsisiųsti programinės įrangos.

Vieną mygtuką perjungti netoelectric signalas ir Salė signalas, patogus naudoti.

9 diapazonų dažnių atranka, tiksli dažnių išėjimo.

01 nurodo 2Hz-1 khz dažnių diapazone.

02 reiškia 2Hz-2KHz dažnių diapazone.

03 nurodo 2Hz-3KHz dažnių diapazone.

04 reiškia 2Hz-4KHz dažnių diapazone.

05 reiškia 2Hz-5KHz dažnių diapazone.

06 reiškia 2Hz-6KHz dažnių diapazone.

07 nurodo 2Hz-7KHz dažnių diapazone.

08 reiškia 2Hz-8KHz dažnių diapazone.

09 reiškia 2Hz-100Hz dažnio diapazonas.

Pakuotės Turinys:

1 x auto transporto priemonės, signalų generatorius

1 x Bandymų Įrašą

1 x Vartotojo Vadovas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.


  • Modelio Numeris: Oscilloscope Matuoklis
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Dydis: 19*13*15cm
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo
  • Kilmės: KN(Kilmės)


Batrutdinova8805
2020-11-14
5/5
Everything is fine! Fast shipment. Attentive decent seller! Seller recommend!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai