Sausio mėnesį pagaliau atvyko seniai laukti Jade Club galvosūkiai. Tarp kitų naujokų jie išsiskiria savo šviesia spalva, tuo pateisindami Nefrito klubo vardą. Klubas atsidarė beveik prieš metus, norint tapti jo nariu reikėjo gauti kvietimą ir susimokėti nario mokestį. Dar viena įdomi detalė – klubo galvosūkiuose įmontuotos RFID žymos su unikalias numeriais.

Bene didžiausias galvosūkis yra 4x4x4 kubo formos ir spalvinimo modifikacija. Prigaminta daugybė 3x3x3 kubo modifikacijų, o dabar savo eilės sulaukė ir didesnis kubas.

Rutulys primena visiems žinomą galvosūkį 15. Viduje esantis gana kietos kempinės briaunainis leidžia perstumti spalvotą rutuliuką į gretimą tuščią lizdą. Paprasta.

Oktaedras be viršūnių vadinamas Hydrangea kubu, o pasukti galima sluoksnį, kurio viršuje matome 6 trikampius. Pats briaunainis, žinoma, gali būti gaminamas apkapojant kubą, bet galvosūkių pavadinimuose kubas naudojamas kaip panašumo į Rubiko kubą požymis.

Cilindras dar vadinamas Sūriu turi tris horizontalias sukimosi ašis ir vieną vertikalią. Tikrasis Vengrijoje gamintas Sūris vertikalios ašies neturėjo, nors spalvinimas sudarydavo klaidinantį jos buvimo įspūdį.

Kadangi diena labai apniukusi, negalėjau nufotografuoti naujų galvosūkių ant stalo natūraliai apšviestų . Teko panaudoti specialiai pasigamintą šviesos dėžę.