Šį kartą visi nauji galvosūkiai su įpakavimais. Dažnai galvosūkius gaunu be dėžučių, tiesiog apvyniotus burbulinu (čia teko sugalvoti naują žodį, nes nežinau kaip kalbininkai tą siuntiniams skirtą medžiagą vadina). Pasitaiko ir storesnio popieriaus dėžutėse, skirtose visai kitam, bet panašaus dydžio galvosūkiui. Birželis ypatingas tuo, kad matosi ir įpakavimų įvairovė, ir jie patys skirti būtent tam galvosūkiui.

Kairėje matome, atrodytų, seniai pažįstamą Rubiko kubą, ant kurio dėžutės užrašyta Gans Puzzle. Tačiau tai nauja ir, sakyčiau, drąsi konstrukcija. Spalvotų lipdukų čia nėra, viskas susimontuoja iš spalvotų plastmasinių detalių. Ir sukinėjasi puikiai!

Antras galvosūkis yra seno ir labai reto galvosūkio Dinokubo nauja versija. Mechanizmas veikia puikiai. Dizaineris Smaz iš Honkongo ne tik suteikė cilindro formą, bet sugalvojo ir rėmelinius lipdukus. Tikrai išskirtinės išvaizdos galvosūkis ir pirktas tiesiai iš kūrėjo. Maišelis taip pat parodo, kiek Smaz atidus detalėms.

Trečias galvosūkis – 3x3x6 gretasienis. Čia jau naujas mechanizmas, beje, pavaizduotas ant dėžutės. Galvosūkį gamina Witeden.

Ketvirtas galvosūkis – tuščiaviduris 2x2x2. Jį pavadino berods Flower Ball. Pavadinimas nelabai man rūpi, nes tai yra kito galvosūkio Qarks kopija. Skiriasi tik pamarginimu.